x

Search the Findwise web

NLP för sälj och marknad

Medarbetare

Kontakta en av våra Sök- och Findabilityexperter i olika delar av Europa

Bengt Rodung

Styrelseledamot  //  Göteborg
bengt.rodung@findwise.com

Urban Hedström

Styrelseledamot  //  Göteborg
urban.hedstrom@findwise.com

Catarina Gunneberg

CEO  //  Göteborg
catarina.gunneberg@findwise.com

Erica Jarenskog

Regionchef  //  Göteborg
erica.jarenskog@findwise.com

Johanna Severin

Regionchef, Sälj, Key Account Manager  //  Stockholm
johanna.severin@findwise.com

Mads Elbrønd

Regionchef, Sälj, Key Account Manager  //  København
mads.elbrond@findwise.com

Paweł Wróblewski

Regionchef, Sälj, Key Account Manager  //  Warszawa
pawel.wroblewski@findwise.com

Carl Björnfors

CFO, Konsult  //  Göteborg
carl.bjornfors@findwise.com

Nora Hyseni

Redovisningsansvarig  //  Göteborg
nora.hyseni@findwise.com

Aneta Kolankowska

Ekonomi  //  Warszawa
aneta.kolankowska@findwise.com

Delila Djurovic

Ekonomi  //  Göteborg
delila.djurovic@findwise.com

Hanne Andersen

Ekonomi, Rekrytering  //  København
hanne.andersen@findwise.com

Justyna Kochanowska

Ekonomi  //  Warszawa
justyna.kochanowska@findwise.com

Johan Sjöberg

CTO  //  Göteborg
johan.sjoberg@findwise.com

Krzysztof Bączkiewicz

Information Security Coordinator, Konsult  //  Warszawa
krzysztof.baczkiewicz@findwise.com

Jędrzej Piekarski

IT Administrator  //  Warszawa
jedrzej.piekarski@findwise.com

Inga Kałużyńska

Marknadsföring och PR, Konsult  //  Warszawa
inga.kaluzynska@findwise.com

Mirna Lenntun Zunic

Marknadsföring och PR, Sälj  //  Göteborg
mirna.lenntun@findwise.com

Sofia Lindström

Sociala medier, Rekrytering  //  Stockholm
sofia.lindstrom@findwise.com

Emilie Nordfält

Talent Management  //  Göteborg
emilie.nordfalt@findwise.com

Barbara Wysokińska

Rekrytering  //  Warszawa
barbara.wysokinska@findwise.com

Hanne Andersen

Ekonomi, Rekrytering  //  København
hanne.andersen@findwise.com

Henrik Jacobsson

Rekrytering, Konsult  //  Göteborg
henrik.jacobsson@findwise.com

Jesper Bratt

Rekrytering, Ex-jobb, Konsult  //  Stockholm
jesper.bratt@findwise.com

Sofia Lindström

Sociala medier, Rekrytering  //  Stockholm
sofia.lindstrom@findwise.com

Jesper Bratt

Rekrytering, Ex-jobb, Konsult  //  Stockholm
jesper.bratt@findwise.com

Simon Almgren

Ex-jobb, Konsult  //  Göteborg
simon.almgren@findwise.com

Mikael Wendelius

Affärsområdesansvarig - Kognitiva Lösningar och AI  //  Göteborg
mikael.wendelius@findwise.com

Anders Häggdahl

Regional Sales Manager, Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
anders.haggdahl@findwise.com

Tomasz Sobczak

Regional Sales Manager, Sälj, Key Account Manager  //  Warszawa
tomasz.sobczak@findwise.com

Anders Häggdahl

Regional Sales Manager, Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
anders.haggdahl@findwise.com

Chris Munk

Sälj, Konsult  //  København
chris.munk@findwise.com

Emil Hansen

Sälj  //  København
emil.hansen@findwise.com

Erik Bladh

Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
erik.bladh@findwise.com

Fredrick Clase

Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
fredrick.clase@findwise.com

Ivar Ekman

Sälj, Key Account Manager, Konsult, Tjänstledig  // 
ivar.ekman@findwise.com

Joakim Wikland

Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
joakim.wikland@findwise.com

Johanna Severin

Regionchef, Sälj, Key Account Manager  //  Stockholm
johanna.severin@findwise.com

Mads Elbrønd

Regionchef, Sälj, Key Account Manager  //  København
mads.elbrond@findwise.com

Mattias Ellison

Sälj, Konsult  //  Göteborg
mattias.ellison@findwise.com

Mirna Lenntun Zunic

Marknadsföring och PR, Sälj  //  Göteborg
mirna.lenntun@findwise.com

Patrik Janesköld

Sälj, Key Account Manager  //  Stockholm
patrik.janeskold@findwise.com

Paweł Wróblewski

Regionchef, Sälj, Key Account Manager  //  Warszawa
pawel.wroblewski@findwise.com

Pernilla Seger

Sälj, Key Account Manager  //  Stockholm
pernilla.seger@findwise.com

Tomasz Sobczak

Regional Sales Manager, Sälj, Key Account Manager  //  Warszawa
tomasz.sobczak@findwise.com

Anders Häggdahl

Regional Sales Manager, Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
anders.haggdahl@findwise.com

Erik Bladh

Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
erik.bladh@findwise.com

Fredrick Clase

Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
fredrick.clase@findwise.com

Ivar Ekman

Sälj, Key Account Manager, Konsult, Tjänstledig  // 
ivar.ekman@findwise.com

Joakim Wikland

Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
joakim.wikland@findwise.com

Johanna Severin

Regionchef, Sälj, Key Account Manager  //  Stockholm
johanna.severin@findwise.com

Mads Elbrønd

Regionchef, Sälj, Key Account Manager  //  København
mads.elbrond@findwise.com

Patrik Janesköld

Sälj, Key Account Manager  //  Stockholm
patrik.janeskold@findwise.com

Paweł Wróblewski

Regionchef, Sälj, Key Account Manager  //  Warszawa
pawel.wroblewski@findwise.com

Pernilla Seger

Sälj, Key Account Manager  //  Stockholm
pernilla.seger@findwise.com

Stephen Lang

Key Account Manager  //  Göteborg
stephen.lang@findwise.com

Tomasz Sobczak

Regional Sales Manager, Sälj, Key Account Manager  //  Warszawa
tomasz.sobczak@findwise.com

Peter Voisey

Research, Konsult  //  Göteborg
peter.voisey@findwise.com

Alexander Bergendorff

Konsult  //  København
alexander.bergendorff@findwise.com

Alexander Ågren

Konsult  //  Göteborg
agren.alexander@findwise.com

Amelia Andersson

Konsult  //  Stockholm
amelia.andersson@findwise.com

Andreas Salomonsson

Konsult  //  Stockholm
andreas.salomonsson@findwise.com

Andreas Franzon

Konsult  //  Göteborg
andreas.franzon@findwise.com

Angelica Lahti

Konsult  //  Göteborg
angelica.lahti@findwise.com

Anna Grapenson

Konsult, Trainee  //  Stockholm
anna.grapenson@findwise.com

Anton Spång

Konsult  //  Stockholm
anton.spang@findwise.com

Anton Svensson

Konsult  //  Stockholm
anton.svensson@findwise.com

Artur Szkopek

Konsult  //  Warszawa
artur.szkopek@findwise.com

Artur Nowosielski

Konsult  //  Warszawa
artur.nowosielski@findwise.com

Axel Johnsson

Konsult  //  Göteborg
axel.johnsson@findwise.com

Barbara Rychalska

Konsult  //  Warszawa
barbara.rychalska@findwise.com

Bartłomiej Bednarz

Konsult  //  Warszawa
bartlomiej.bednarz@findwise.com

Bartłomiej Lewandowski

Konsult  //  Warszawa
bartlomiej.lewandowski@findwise.com

Billy Andersson

Konsult  //  Göteborg
billy.andersson@findwise.com

Carl Dreyer

Konsult  //  Göteborg
carl.dreyer@findwise.com

Carl Björnfors

CFO, Konsult  //  Göteborg
carl.bjornfors@findwise.com

Carl Eriksson

Konsult  //  Stockholm
carl.eriksson@findwise.com

Carl Hjalmarsson

Konsult  //  Göteborg
carl.hjalmarsson@findwise.com

Chris Munk

Sälj, Konsult  //  København
chris.munk@findwise.com

Daniel Mekonnen

Konsult  //  Göteborg
daniel.mekonnen@findwise.com

Emil Mauritzon

Konsult  //  Göteborg
emil.mauritzson@findwise.com

Erik Janemar

Konsult, Tjänstledig  //  Stockholm
erik.janemar@findwise.com

Erik Castillo

Konsult  //  Stockholm
erik.castillo@findwise.com

Esben Staunsbjerg Pedersen

Konsult  //  København
esben.pedersen@findwise.com

Ewa Przybylska

Konsult  //  Warszawa
ewa.przybylska@findwise.com

Fabien Renaud

Konsult  //  Göteborg
fabien.renaud@findwise.com

Frederik Rasmussen

Konsult  //  København
frederik.rasmussen@findwise.com

Frederik Gram Kortegaard

Konsult  //  København
frederik.gram@findwise.com

Fredric Landqvist

Konsult  //  Göteborg
fredric.landqvist@findwise.com

Fredrik Axelsson

Konsult  //  Göteborg
fredrik.axelsson@findwise.com

Georg Törnqvist

Konsult  //  Göteborg
georg.tornqvist@findwise.com

Gustav Henning

Konsult  //  Stockholm
gustav.henning@findwise.com

Harald Pettersson

Konsult  //  Stockholm
harald.pettersson@findwise.com

Henrik Johansson

Konsult  //  Stockholm
henrik.johansson@findwise.com

Henrik Jacobsson

Rekrytering, Konsult  //  Göteborg
henrik.jacobsson@findwise.com

Ia Björk

Konsult  //  Stockholm
maria.bjork@findwise.com

Inga Kałużyńska

Marknadsföring och PR, Konsult  //  Warszawa
inga.kaluzynska@findwise.com

Iryna Kulatska

Konsult  //  Stockholm
iryna.kulatska@findwise.com

Ivar Ekman

Sälj, Key Account Manager, Konsult, Tjänstledig  // 
ivar.ekman@findwise.com

Jacob Rippe

Konsult  //  Göteborg
jacob.rippe@findwise.com

Jacob Glusted Madsen

Konsult  //  København
jacob.madsen@findwise.com

Jakob Ahrneteg

Konsult  //  Stockholm
jakob.ahrneteg@findwise.com

Jens Svanfelt

Konsult  //  Göteborg
jens.svanfelt@findwise.com

Jesper Bratt

Rekrytering, Ex-jobb, Konsult  //  Stockholm
jesper.bratt@findwise.com

Jimmy Larsson

Konsult  //  Stockholm
jimmy.larsson@findwise.com

Joakim Fristedt

Konsult  //  Stockholm
joakim.fristedt@findwise.com

Johan Wikström

Konsult  //  Stockholm
johan.wikstrom@findwise.com

Johan Holmström

Konsult  //  Stockholm
johan.holmstrom@findwise.com

Johan Persson

Konsult  //  Göteborg
johan.persson@findwise.com

Johanna Hanson

Konsult  //  Stockholm
johanna.hanson@findwise.com

John Isaksson

Konsult  //  Göteborg
john.isaksson@findwise.com

John Svanberg

Konsult  //  Stockholm
john.svanberg@findwise.com

Jonas Åkesson

Konsult  //  Göteborg
jonas.akesson@findwise.com

Jonatan Bengtsson

Konsult  //  Göteborg
jonatan.bengtsson@findwise.com

Katarzyna Pakulska

Konsult  //  Warszawa
katarzyna.pakulska@findwise.com

Konrad Łyś

Konsult  //  Warszawa
konrad.lys@findwise.com

Krystian Szczegielniak

Konsult  //  Warszawa
krystian.szczegielniak@findwise.com

Krzysztof Bączkiewicz

Information Security Coordinator, Konsult  //  Warszawa
krzysztof.baczkiewicz@findwise.com

Liis Prääts

Konsult  //  Stockholm
liis.praats@findwise.com

Lisa Johansson Landell

Konsult  //  Göteborg
lisa.johansson.landell@findwise.com

Maciej Zawilski

Konsult  //  Warszawa
maciej.zawilski@findwise.com

Magnus Månsson

Konsult  //  Stockholm
magnus.mansson@findwise.com

Marcin Goss

Konsult  //  Warszawa
marcin.goss@findwise.com

Marcin Gecow

Konsult  //  Warszawa
marcin.gecow@findwise.com

Marcin Treszczyński

Konsult  //  Warszawa
marcin.treszczynski@findwise.com

Marek Siwiec

Konsult  //  Warszawa
marek.siwiec@findwise.com

Maria Sunnefors

Konsult  //  Stockholm
maria.sunnefors@findwise.com

Marston Ward

Konsult  //  Göteborg
marston.ward@findwise.com

Martin Johansson

Konsult  //  Göteborg
martin.johansson@findwise.com

Martin Hanson

Konsult  //  Göteborg
martin.hanson@findwise.com

Matilda Bergström

Konsult  //  Stockholm
matilda.bergstrom@findwise.com

Mattias Ellison

Sälj, Konsult  //  Göteborg
mattias.ellison@findwise.com

Mattias Henriksson

Konsult  //  Göteborg
mattias.henriksson@findwise.com

Michał Lubelski

Konsult  //  Warszawa
michal.lubelski@findwise.com

Monica Basu

Konsult  //  Stockholm
monica.basu@findwise.com

Niklas Helmertz

Konsult  //  Göteborg
niklas.helmertz@findwise.com

Paweł Walinowicz

Konsult  //  Warszawa
pawel.walinowicz@findwise.com

Pedro Custodio

Konsult  //  Göteborg
pedro.custodio@findwise.com

Per Ringqvist

Konsult  //  Göteborg
per.ringqvist@findwise.com

Per Fredelius

Konsult  //  Göteborg
per.fredelius@findwise.com

Peter Voisey

Research, Konsult  //  Göteborg
peter.voisey@findwise.com

Peter Gylling Jørgensen

Konsult  //  København
peter.jorgensen@findwise.com

Philip Stiff

Konsult  //  Stockholm
philip.stiff@findwise.com

Robert Rutherford

Konsult  //  Göteborg
robert.rutherford@findwise.com

Sahand Zarrinkoub

Konsult  //  Stockholm
sahand.zarrinkoub@findwise.com

Sara Feychting

Konsult  //  Stockholm
sara.feychting@findwise.com

Sebastian Remnerud

Konsult, Tjänstledig  //  Stockholm
sebastian.remnerud@findwise.com

Sebastian Michalski

Konsult  //  Warszawa
sebastian.michalski@findwise.com

Sebastian Barczyk

Konsult  //  Göteborg
sebastian.barczyk@findwise.com

Silvio Sabo

Konsult  //  Göteborg
silvio.sabo@findwise.com

Simon Stenström

Konsult  //  Stockholm
simon.stenstrom@findwise.com

Simon Almgren

Ex-jobb, Konsult  //  Göteborg
simon.almgren@findwise.com

Sylwester Gębczyk

Konsult  //  Warszawa
sylwester.gebczyk@findwise.com

Theis Jensen

Konsult  //  København
theis.jensen@findwise.com

Urszula Ryszawa

Konsult  //  Warszawa
urszula.ryszawa@findwise.com

Viktor Gustafsson

Konsult  //  Göteborg
viktor.gustafsson@findwise.com

Waldemar Kurkowski

Konsult  //  Warszawa
waldemar.kurkowski@findwise.com

Łukasz Wójcik

Konsult  //  Warszawa
lukasz.wojcik@findwise.com

Anna Grapenson

Konsult, Trainee  //  Stockholm
anna.grapenson@findwise.com

Erik Janemar

Konsult, Tjänstledig  //  Stockholm
erik.janemar@findwise.com

Ivar Ekman

Sälj, Key Account Manager, Konsult, Tjänstledig  // 
ivar.ekman@findwise.com

Sebastian Remnerud

Konsult, Tjänstledig  //  Stockholm
sebastian.remnerud@findwise.com