x

Search the Findwise web

Medarbetare

Kontakta en av våra Sök- och Findabilityexperter i olika delar av Europa

Fredrick Clase

Business Developer, Key Account Manager  //  Göteborg
fredrick.clase@findwise.com

Ivar Ekman

Head of Findwise Finland  // 
ivar.ekman@findwise.com

Tomasz Sobczak

Product owner Findwise i3 & GO, Regional Sales Manager  //  Warszawa
tomasz.sobczak@findwise.com

Johan Sjöberg

Head of Findwise Sweden  //  Göteborg
johan.sjoberg@findwise.com

Anders Häggdahl

Manager Sales and Marketing  //  Göteborg
anders.haggdahl@findwise.com

Chris Munk

Regionchef, Konsult  //  København
chris.munk@findwise.com

Paweł Wróblewski

Regionchef, Key Account Manager  //  Warszawa
pawel.wroblewski@findwise.com

Delila Djurovic

Ekonomi  //  Göteborg
delila.djurovic@findwise.com

Inga Kałużyńska

Marknadsföring och PR, Konsult  //  Warszawa
inga.kaluzynska@findwise.com

Liis Prääts

Talent Management, Konsult  //  Stockholm
liis.praats@findwise.com

Lisa Johansson Landell

Talent Management, Konsult  //  Göteborg
lisa.johansson.landell@findwise.com

Simon Almgren

Ex-jobb, Konsult  //  Göteborg
simon.almgren@findwise.com

Tomasz Sobczak

Product owner Findwise i3 & GO, Regional Sales Manager  //  Warszawa
tomasz.sobczak@findwise.com

Emil Hansen

Sälj  //  København
emil.hansen@findwise.com

Joakim Wikland

Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
joakim.wikland@findwise.com

Fredrick Clase

Business Developer, Key Account Manager  //  Göteborg
fredrick.clase@findwise.com

Joakim Wikland

Sälj, Key Account Manager  //  Göteborg
joakim.wikland@findwise.com

Paweł Wróblewski

Regionchef, Key Account Manager  //  Warszawa
pawel.wroblewski@findwise.com

Stephen Lang

Key Account Manager  //  Göteborg
stephen.lang@findwise.com

Peter Voisey

Research, Konsult  //  Göteborg
peter.voisey@findwise.com

Albin Lorentzson

Konsult  //  Göteborg
albin.lorentzson@findwise.com

Aleksander Wójcik

Konsult  //  Warszawa
aleksander.wojcik@findwise.com

Andreas Nilsson

Konsult  //  Göteborg
andreas.a.nilsson@findwise.com

Angelica Lahti

Konsult  //  Göteborg
angelica.lahti@findwise.com

Anton Svensson

Konsult  //  Stockholm
anton.svensson@findwise.com

Anton Svirepa

Konsult  //  Warszawa
anton.svirepa@findwise.com

Artur Szkopek

Konsult  //  Warszawa
artur.szkopek@findwise.com

Bartłomiej Lewandowski

Konsult  //  Warszawa
bartlomiej.lewandowski@findwise.com

Bartłomiej Bednarz

Konsult  //  Warszawa
bartlomiej.bednarz@findwise.com

Billy Andersson

Konsult  //  Göteborg
billy.andersson@findwise.com

Carl Dreyer

Konsult  //  Göteborg
carl.dreyer@findwise.com

Chris Munk

Regionchef, Konsult  //  København
chris.munk@findwise.com

Daniel Mekonnen

Konsult  //  Göteborg
daniel.mekonnen@findwise.com

David Mellin

Konsult  //  Stockholm
david.mellin@findwise.com

Ella Fälth Österberg

Konsult  //  Göteborg
ella.osterberg@findwise.com

Erik Janemar

Konsult  //  Stockholm
erik.janemar@findwise.com

Esben Staunsbjerg Pedersen

Konsult  //  København
esben.pedersen@findwise.com

Eugenia Spano

Konsult  //  Göteborg
eugenia.spano@findwise.com

Ewa Przybylska

Konsult  //  Warszawa
ewa.przybylska@findwise.com

Fabien Renaud

Konsult  //  Göteborg
fabien.renaud@findwise.com

Fredric Landqvist

Konsult  //  Göteborg
fredric.landqvist@findwise.com

Gustav Henning

Konsult  //  Stockholm
gustav.henning@findwise.com

Henning Odén

Konsult  //  Stockholm
henning.oden@findwise.com

Inga Kałużyńska

Marknadsföring och PR, Konsult  //  Warszawa
inga.kaluzynska@findwise.com

Jacob Glusted Madsen

Konsult  //  København
jacob.madsen@findwise.com

Jacob Rippe

Konsult  //  Göteborg
jacob.rippe@findwise.com

Jimmy Larsson

Konsult  //  Stockholm
jimmy.larsson@findwise.com

Joel Rosenstam

Konsult  //  Göteborg
joel.rosenstam@findwise.com

Johan Holmström

Konsult  //  Stockholm
johan.holmstrom@findwise.com

Johan Lipecki

Konsult  //  Stockholm
johan.lipecki@findwise.com

Johan Wikström

Konsult  //  Stockholm
johan.wikstrom@findwise.com

Johanna Hanson

Konsult  //  Stockholm
johanna.hanson@findwise.com

John Isaksson

Konsult  //  Göteborg
john.isaksson@findwise.com

Jonatan Bengtsson

Konsult  //  Göteborg
jonatan.bengtsson@findwise.com

Kacper Wiłkojć

Konsult  //  Warszawa
kacper.wilkojc@findwise.com

Krzysztof Bączkiewicz

Konsult  //  Warszawa
krzysztof.baczkiewicz@findwise.com

Liis Prääts

Talent Management, Konsult  //  Stockholm
liis.praats@findwise.com

Lisa Johansson Landell

Talent Management, Konsult  //  Göteborg
lisa.johansson.landell@findwise.com

Lukas Magnusson

Konsult  //  Stockholm
lukas.magnusson@findwise.com

Magnus Andersson

Konsult  //  Göteborg
magnus.a.andersson@findwise.com

Marcin Gecow

Konsult  //  Warszawa
marcin.gecow@findwise.com

Marcin Treszczyński

Konsult  //  Warszawa
marcin.treszczynski@findwise.com

Marek Skorupa

Konsult  //  Warszawa
marek.skorupa@findwise.com

Marek Siwiec

Konsult  //  Warszawa
marek.siwiec@findwise.com

Maria Sunnefors

Konsult  //  Stockholm
maria.sunnefors@findwise.com

Martin Hanson

Konsult  //  Göteborg
martin.hanson@findwise.com

Martyna Wiącek

Konsult  //  Warszawa
martyna.wiacek@findwise.com

Małgorzata Szulc

Konsult  //  Göteborg
malgorzata.szulc@findwise.com

Michał Uklejski

Konsult  //  Warszawa
michal.uklejski@findwise.com

Michał Lubelski

Konsult  //  Warszawa
michal.lubelski@findwise.com

Niklas Emegård

Konsult  //  Stockholm
niklas.emegard@findwise.com

Niklas Helmertz

Konsult  //  Göteborg
niklas.helmertz@findwise.com

Paweł Walinowicz

Konsult  //  Warszawa
pawel.walinowicz@findwise.com

Peter Voisey

Research, Konsult  //  Göteborg
peter.voisey@findwise.com

Peter Gylling Jørgensen

Konsult  //  København
peter.jorgensen@findwise.com

Richard Hartman

Konsult  //  Stockholm
richard.hartman@findwise.com

Robert Anderzén

Konsult  //  Göteborg
robert.anderzen@findwise.com

Sebastian Lindhard Budsted

Konsult  //  København
sebastian.budsted@findwise.com

Sebastian Remnerud

Konsult  //  Stockholm
sebastian.remnerud@findwise.com

Sebastian Barczyk

Konsult  //  Göteborg
sebastian.barczyk@findwise.com

Simon Almgren

Ex-jobb, Konsult  //  Göteborg
simon.almgren@findwise.com

Szymon Kuc

Konsult  //  Warszawa
szymon.kuc@findwise.com

Theis Jensen

Konsult  //  København
theis.jensen@findwise.com

Thiago Oliva

Konsult  //  Göteborg
thiago.oliva@findwise.com

Tomasz Szczęsny

Konsult  //  Warszawa
tomasz.szczesny@findwise.com

Tova Erbén

Konsult  //  Göteborg
tova.erben@findwise.com

Urszula Ryszawa

Konsult  //  Warszawa
urszula.ryszawa@findwise.com

Viktor Arvidsson

Konsult  //  Göteborg
viktor.arvidsson@findwise.se

Waldemar Kurkowski

Konsult  //  Warszawa
waldemar.kurkowski@findwise.com

Łukasz Wójcik

Konsult  //  Warszawa
lukasz.wojcik@findwise.com